OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jako každý rok nabízím zajištění odkladu podání přiznání k dani z příjmů za rok 2017 do 30.6.2018 (bez zpracovnání přiznání) 

POZOR !!!

Žádost o odklad lze uplatnit do čtvrtka 29.3.2018 do 12:00 hodin a plné moci budou zaslány oproti potvrzení o provedení platby z banky zaslaného do 15:00 hodin !!!

Po tomto termínu nebudou žádosti o odklad již akceptovány !!!

Děkuji za pochopení ...


Plná moc

Jako každý rok nabízím zajištění odkladu přiznání a daně z příjmů do 30.6.2018. Vše z pohodlí Vaší kanceláře či bytu a za stejné ceny jako v minulých letech, fyzická osoba za 1000,- Kč a právnická osoba za 2000,- Kč bez DPH.

Odklad daně zajištuji po celé ČR

Jak to funguje

Zajištění odkladu placení daní z příjmů fyzických osob a právnických osob do 30.6.  je zajištěno daňovým poradcem na základě plné moci k předložení daňového přiznání.

Jak postupovat pro odklad daňového přiznání

Na základě identifikačních údajů společnosti vám zašlu mailem plnou moc, kterou je nutné doručit na příslušný FÚ.

  1. Zašlete mi žádost o odklad mailem společně s identifikačními údaji společnosti - stačí IČO a u právnické osoby jméno podepisujícího statutára, u fyzické osoby IČO a DIČ, a to na mail smerhovsky@gmail.com
  2. Obratem Vám tím samým mailem zašlu fakturu k úhradě za odklad. Platba předem je bohužel nutná po předchozích zkušenostech a děkuji za pochopení. Platba na účet je transparentní a o odklad se nemusíte obávat.
  3. Po připsání částky na účet Vám zašlu předvypněnou Plnou moc na odklad daně. Doplníte své iniciály a DORUČÍTE v termínu pro podaní přiznaní na Váš finanční úřad, a to buď datovou schránkou, elektronicky se zaručeným elektronickým podpisem či fyzicky s originálním podpisem. Podpis daňového poradce na plné moci být nemusí !
  4. Fyzické osoby zašlou plnou moc též na zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení.
  5. Až budete mít hotové přiznání, zašlete ho v XML (a pokud možno v PDF) souboru na ten samý mail a já jej z mé datové schránky zašlu na FÚ. Tím je vše hotovo :-) Soubor ve formátu XML je nutný !!!

Postup a varianty pro účinné podaní plné moci jsou uvedeny zde: Jak správně uplatnit plnou moc

Na Vaše časté dotazy ohledně akceptace plné moci daňovým poradcem (podpis daňového poradce na plné moci) uvádím:

https://www.epravo.cz/top/clanky/absence-projevu-vule-zmocnence-na-plne-moci-101434.html


Jak dlouho trvá celé vyřízení odkladu daňového přiznání

Vše se dá stihnout během několika minut, záleží na rychlosti převodu mezi bankami a způsobu doručení plné moci na FÚ.

Pro klienty s vedením daňové evidence nebo účetnictví je tato služba zdarma

Zastupování před úřady státní správy na základě plné moci (FÚ, ČSSZ, zdravotní pojišťovny apod.). Pro klienty s vedením daňové evidence nebo účetnictví je tato služba automaticky zohledněna v ceně a je zdarma. Klient tímto komunikuje s úřady prostřednictvím naší kanceláře a nepřijde s úřady do styku.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.